مجله تفر یحی آموزشی

سرطانزا بودن پنیر سویا+خوردن زیاد پنیر سویا وسرطان معده+عکس Reviewed by Momizat on . سرطانزا بودن پنیر سویا+خوردن زیاد پنیر سویا وسرطان معده+عکس سویا ماده غذایی است که بر خلاف باورها عامل سرطان، آسیب به معده، مغز و برخی بیماری ها است. به گزارش س سرطانزا بودن پنیر سویا+خوردن زیاد پنیر سویا وسرطان معده+عکس سویا ماده غذایی است که بر خلاف باورها عامل سرطان، آسیب به معده، مغز و برخی بیماری ها است. به گزارش س Rating:
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » پزشکی و سلامت » سرطانزا بودن پنیر سویا+خوردن زیاد پنیر سویا وسرطان معده+عکس

سرطانزا بودن پنیر سویا+خوردن زیاد پنیر سویا وسرطان معده+عکس

سویا ماده غذایی است که بر خلاف باورها عامل سرطان، آسیب به معده، مغز و برخی بیماری ها است.
به گزارش سایت کافه سون بسياري از انجمن هاي سلامتي در تلاش هستند كه عادات غذايي مردم را تغيير دهند و به همين دليل توصيه مي كنند كه به جاي استفاده از گوشت و تخم مرغ از توفو يا همان پنيرسويا استفاده كنيد اما واقعيت چيز ديگري است.
بهتر است به جاي مصرف پنير سويا يا محصولات سويا كه فرآيند بر روي آنها انجام شده از تخم مرغ ارگانيك،گوشت دامي كه علف هاي تازه در طبيعت خورده و سبزيجات استفاده كنيد.
خوردن زیاد این پنیر سرطان زا است+عکس
دكتر دنيل اظهار كرد: امروزه به كمك تكنولوژي هاي پيشرفته سموم و مواد ضد مغذي را كه در سويا به طور طبيعي وجود دارد با اعمال دما و فشار بالا، قليا و اسيد از بين مي برند. در برخي محصولات صنعتي سويا فيتات وجود دارد كه مواد مغذي را بلوكه كرده و در هضم و جذب غذا اختلال به وجود مي آورد و توفو محصولي با ويژگي ذكر شده است.
رژيم غذايي با ميزان بالاي سويا به بدن آسيب وارد مي كند که از عمده آسیب های آن می توان به مشكلات تيروئيدي، بلوغ زودرس در كودكان و نوجوانان، سرطان، آسيب مغزي، اختلالات باروري وآلرژي به سويا اشاره کرد
خوردن زیاد این پنیر سرطان زا است+عکس
دكتر دنيل و همكارانش دريافتند كه سويا كلسترول را كاهش نمي دهد بلكه هموسيستين را كه عاملي در افزايش خطر بيماري قلبي، سكته و سقط جنين است بالا مي برد. وي و همكارانش درخواست نامه ای را به FDA ارسال كردند كه در آن از سازمان غذا و دارو آمريكا خواسته شده بود كه اين سازمان بيانيه خود را در خصوص فوايد سويا در بيماري هاي قلبي تغيير دهد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا