مجله تفر یحی آموزشی

تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!! Reviewed by Momizat on . تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!! واقعیت این است که طب سوزنی زیبایی یک روش درمانی کاملاً ایمن و بی خطر است برای زیبایی و لیفت پوست صورت و گردن، افزایش حجم عض تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!! واقعیت این است که طب سوزنی زیبایی یک روش درمانی کاملاً ایمن و بی خطر است برای زیبایی و لیفت پوست صورت و گردن، افزایش حجم عض Rating:
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » پزشکی و سلامت » تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!!

تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!!

تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!!

واقعیت این است که طب سوزنی زیبایی یک روش درمانی کاملاً ایمن و بی خطر است برای زیبایی و لیفت پوست صورت و گردن، افزایش حجم عضلات و چاق شدن صورت و کاهش غبغب و منافذ پوستی است.

سوزن‌ها در لایه بیرونی زیرین پوست فرو می‌روند که فرد تنها سوزش بسیار کمی را شاید حس کند.این روش هیچ دردی ندارد و هیچ گونه مواد شیمیایی در بدن تزریق نمی‌شود و عاری از هر گونه عوارض جانبی جدی می‌باشد.

به طور کلی و با در نظر گرفتن تمام این مسائل، اگر شخصی به دنبال یک روش درمانی جوانسازی جایگزین برای داشتن ظاهری جوان‌تر در هر سنی است، طب سوزنی بهترین گزینه زیبایی پوست و لیفت عضلات و چاقی صورت و رفع چین و چروک است.

همچنین این روش بسیار به صرفه و ماندگار است. پزشکان طب سوزنی معمولاً معاینه و مشاوره به سبک طب چینی نیز دارند. پس از انجام و تکمیل درمان، جلسات ماهانه یا سالانه برای حفظ تأثیر و ماندگاری اثر طب سوزنی، انجام می‌شود.

روش‌های طبی جایگزین همانند طب سوزنی زیبایی یا آرایشی هر روز در میان مردم محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. روش‌های درمانی بسیار زیادی وجود دارند که تأثیر گذاری برخی از آنها ثابت شده و برخی دیگر هنوز ثابت نشده است.

پیدا کردن و کشف روش‌های جدید طبی خصوصاً زمانی که طب رایج امروزی در درمان بسیاری از بیماری‌ها ناتوان مانده است، بسیار مهم و اثر بخش است.

طب سوزنی زیبایی و چاقی صورت با طب سوزنی و آر اف

گونه گذاری طبیعی و افزایش حجم عضله با طب سوزنی چاقی صورت

طب سوزنی زیبایی صورت به راحتی جریان خون صورت و پوست و عضلات آن را زیاد می کند.رطوبت پوست را افزایش می دهد و باعث حجم دهی به بافت صورت می شود.

با گذشت زمان و افزایش سن، عضلات صورت و گونه ها به تدریج قوام خود را از دست می دهند و اصطلاحا شل یا افتاده می شوند.این افتادگی عضلات علاوه بر ایجاد ظاهری نا خوشایند سبب افزایش چین های صورت نیز می گردند.

به عنوان مثال شلی و افتادگی عضلات گونه ها باعث عمیق تر شدن چین کنار لبها ( بین کنار لب و کنار بینی ) می گردد یا شلی عضلات زیر چانه سبب ایجاد غبغب می شود و…

طب سوزنی زیبایی برای چاقی صورت و افزایش حجم گونه ها

طب سوزنی چاقی صورت با تحریک نقاط خاص صورت و انجام سبک و روش های کاربردی لازم، به بازگشت فرم اولیه عضلات و سفت شدن و بالا کشیدن گونه و در نتیجه بهبود شکل ظاهری پوست و از بین رفتن چین های کوچک و کاهش چین های عمیق کمک می کند.

از موارد خاص طب سوزنی زیبایی چاقی صورت بدون تزریق است، گونه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند و امروزه افراد می توانند با آسودگی خاطر از طریق سوزن هایی بسیار ظریف مانند مو جهت برجسته کردن گونه یا به اصطلاح کاشت گونه استفاده کنند.

در طب سوزنی زیبایی به سبک کره ای و چینی می توان با قرار دادن سوزن در چند جلسه علاوه بر جوانسازی صورت در نقاطی از گونه، صورت و لب،

برای اینکه گونه و لب هایی برجسته داشته باشید و هیچ عارضه ای برای شما در بر نخواهد داشت.انتظارات شما از برای افزایش سایز لب و حجم گونه مثل تزریق ژل غیر طبیعی است.

 تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!!

تاثیرات طب سوزنی زیبایی صورت و گردن برای جوانسازی پوست

1- کاهش یا محو شدن خطوط یا چروک ریز پوست

2- تراز شدن خطوط عمیق‌تر، مانند خط خنده، اخم و پیشانی و دور لب

3- ناحیه فک می‌تواند کوچک شود و موجب برطرف شدن غبغب می شود،

4- در افرادی که پوست در حال شل و آویزان شدن است، می‌تواند خط آرواره را مشخص و متمایز کند.

5- افراد مبتلا به جای آکنه یا جوش و سرخ شدگی صورت تغییراتی رفع اثرات زخم را احساس می‌کنند.

6- پوست لطیف‌تر و شاداب‌تر و بدون منافذ باز پوستی می‌شود.

7- گونه‌ها صاف‌تر یا برجسته تر می‌شوند و در افرادی چاقی صورت ایجاد می شود.

8- سفتی کلی پوست می‌تواند ثبات بیشتری داشته باشد.

9- در صورتی که صورتتان سرخ و برافروخته می‌باشد به طرز قابل توجهی این سرخی را کاهش خواهد داد.

10- خال‌های و لک‌های ناشی از بالا رفتن سن، آفتاب و مشکلات کبدی محو شده‌اند.

11- لک‌های پر رنگ کوچک روی صورت برطرف شده‌اند.

12- چروک‌های قسمت سر سینه برطرف شده‌اند.

13- خطوط عمودی روی گردن که بعضی از افراد به آن مبتلا هستند برطرف شده‌اند.

تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!!عملکرد طب سوزنی زیبایی و جوانسازی پوست

ماندگاری نتایج حاصله از طب سوزنی زیبایی و چاقی صورت چقدر است؟

پاسخ به این سؤال بسته به افراد با شرایط پوستی و مشکلات ایجاد شده، وزن شما و رژیم غذایی برای صورتی تپل و گوشتی متفاوت خواهد بود. اجازه دهید از نقطه نظر طب چینی به توضیح این موضوع بپردازم. توازن در جریان انرژی چی بسیار مهم است.

اگر چه جریان نیروی (چی) تحت تأثیر مواد سمی داخلی و خارجی شامل تغذیه ناسالم، موادغذایی فرآوری شده، آب و هوای آلوده، بیماری‌های عفونی و مسری،

درست کار نکردن یکی از اندامهای درونی، آسیب‌های ارگونومیک و هم چنین آسیب ها و صدمات ورزشی، شغلی و خانگی می‌باشد.

رطوبت، باد، گرما و سرمای شدید و حتی پاسخهای هیجانی به زندگی مثل اضطراب، ترس، استرس از طریق مریدین ها جریان چی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

با توجه به نکات فوق الذکر نتایج حاصله از طب سوزنی زیبایی 2 تا 5 سال در صورت انجام برنامه کامل زیبایی با جلسات تعیین شده دوام خواهد داشت.

با توجه به رژیم غذایی شخص، عادت‌های اجتماعی (نوشیدن زیاد مشروبات الکلی و یا زیاد سیگار کشیدن)، مشاغل استرس زا و غیره این زمان در افراد مختلف فرق خواهد داشت.

جریان تغییر فصول موجب ایجاد تغییراتی در جریان انرژی چی می شود.به عنوان مثال در فلوریدا آمریکا به مانند افراد ساکن شمال این شهر تغییرات شدیدی وجود نداشته است.

همواره توصیه می‌شود هر 3 ماه یک بار که بهتر است در آغاز هر فصل باشد یک دوره طب سوزنی بروید.

در صورتی که جزء مدلهای تبلیغاتی، شخصیت‌های تلویزیونی، بازیگران، دلال معاملات ملکی، مسئولین افتتاح سازمانها هستید و برایتان حفظ زیبایی و طراوت چهره نقش مهمی دارد هر ماه یک بار برای تمدید دوره طب سوزنی خود مراجعه نمایید.

با وجود مطالب فوق الذکر شک می‌کنم که این توصیه تجدید طب سوزنی را تعمیم دهم یا نه؟ به افراد توصیه می‌کنم که تجربه مسائلی چون استرس،

عادت‌های اجتماعی چون نوشیدن مشروبات الکلی و یا ابتلا به بیماریهای مختلف را مد نظر داشته باشند. جریان انرژی چی در افراد مختلف متفاوت است.

آیا پس از انجام طب سوزنی زیبایی مراجعه مجدد و گذراندن جلسات نگهداری به منظور حفظ نتایج ضرورتی دارد؟

با توجه به نوع شغلی که دارید نگهداری منظم بسیار مهم می‌باشد. به عنوان نمونه اگر خبرنگار هستید و یا اینکه بطور منظم در جلوی دوربین قرار می‌گیرید و یا اینکه در آژانس‌های املاک کار می‌کنید،

مدیر یا کارمند یا برای شوهر و همسر خود می خواهید صورت زیبایی داشته باشید و احتمالاً می‌خواهید که قیافه شما خیلی زیبا و  بهتر به نظر برسد، بدون توجه به آنچه که باور داریم باید در نظر داشت که اولین تاثیرات یک روش زیبایی پوست بسیار مهم هستند.

کسانی که مشاغل پر استرسی دارند برای جلسات نگهداری می‌بایست بطور ماهانه یا بستگی به سبک و نوع درمان چند ماه یکبار مراجعه کنند. چند تن از افرادی که در شبکه‌های مختلف خبری مشغول بکارند با طب سوزنی زیبایی نتایج خوبی کسب کرده‌اند؛

این کار نه تنها به رفع استرس‌های فصلی کمک می‌کند بلکه جریان چی را در ماکزیمم حد خود نگه می‌دارد بنابراین وقتی منابه استرس زای جسمی و روحی خود را نمایان می‌سازند بدن برای مقابله با بحران انرژی کافی خواهد داشت و سرزندگی و شادابی پوست کم نخواهد شد.

لطفاً به خاطر داشته باشید که توصیه‌های ارائه شده بر مبنای تجربیات حاصله از مشتریان مختلف می‌باشد. هر 3 تا 4 ماه مراجعه جهت جلسات نگهداری در مورد 70 درصد مشتریان بهترین حالت بوده است و بیشترین کارایی را داشته است.

اگر اثر طب سوزنی زیبایی به تدریج محو شود آیا تغییرات ایجاد شده در صورت دوباره بر می‌گردد؟

در حین گذراندن جلسات طب سوزنی زیبایی تغییراتی زیادی در کل بدن شامل جسم، روح و ذهن رخ خواهد داد. نتایج طب سوزنی شامل کاهش یا برطرف شدن خطوط چروک روی صورت و گردن و رفع منافذ پوستی،

چربی و لک های پوستی، افزایش انرژی چی، افزایش هضم و جذب و دفع مواد غذایی مصرفی یعنی تقویت سیستم گوارشی، رسیدن به حس آرامش می‌باشد و من حصول این نتایج را تضمین می‌کنم.

منظور از سؤال بالا این است که پس از گذشت زمانی نتایج حاصله فوق الذکر ناپدید می‌گردد.

اگر چه با توجه به تجربیاتم می‌توانم بگویم که تنها در صورت بازگشت به فعالیت هایی که شادابی بدن و بالتبع آن شادابی پوست را کاهش می‌دهد نتایج حاصله از طب سوزنی کم شده یا اینکه کلاً محو نمی‌گردد.

طب چینی می گوید پوست شما انعکاس بیرونی عملکرد اعضای داخل بدن شما می‌باشد.اگر به منظور حفظ شادبی مواد مغذی روزانه مورد نیاز بدن را برایش فراهم نمایید همواره پوستی سلامت و شاداب خواهید داشت.

همه زنان چینی مسن را که پوستی بدون چروک  و چهره‌ای بسیار جوان دارند را دیده‌ایم. این زنان در فرهنگی زندگی کرده‌اند که یاد گرفتند چگونه از طریق رژیم غذایی که پتانسیل داشتن ذهن، بدن و روحی متعادل و متوازن را افزایش می‌دهد با انرژی بمانند.

این موضوع هسته اصلی طب سنتی چین است. اگر به توصیه‌هایی که در حین جلسات ارائه می‌دهم توجه نکرده و آنها را رعایت نکنید نتایج حاصله محو یا خیلی کم خواهند شد.

به یاد داشته باشید که سرعت محو شدن و از بین رفتن نتایج حاصله از طب سوزنی بسته به انتخابهای خود فرد دارد.

در واقع افراد مراجعه کننده برای طب سوزنی زیبایی، بهبود سلامتی را با سرعت هر چه تمامتر به نتایج دلخواه خود دست می یابند.طب سوزنی زیبایی در هر چند جلسه باعث ایجاد نتایج ملموس مورد نظر می شود.

اما تجربیات حاکی از آن است که بسته به نوع بیماری و مدت زمان ابتلا به آن طب سوزنی بهبود سلامتی بین 6-3 جلسه زمان خواهد برد. در صورت که بیماری خیلی حاد باشد تا 12 جلسه هم طول می‌کشد.

RF آر اف یا رادیو فرکانسی صورت چیست و چگونه کار می‌کند؟

رادیو فرکانسی بهترین تکنولوژی جوانسازی و بازسازی پوست صورت و بدن است.RF با استفاده از یک ابزار ویژه انتشار امواج برای گرم کردن بافتهای زیر پوستی از فرکانس‌های رادیویی دو قطبی و سه قطبی استفاده می‌کند.

این امواج باعث انقباض فیبرهای کلاژن موجود در پوست، تحریک فیبروبلاست و ساخت کلاژن جدید می شوندو به سفت شدن و بهبود ساختار بیرونی پوست کمک می‌کند.

شما آثار کشیدگی پوست و لطیف شدن، سفت شدن و انعطاف پذیری آن را مشاهده خواهید کرد. این روش به غیر از لحظه درمان کمترین صدمه و ناراحتی را در پی خواهد داشت.

این روش درمان بدون دست زدن به هیچ یک از اعضا است که روی همه اعضا قابل انجام است و بین 20 تا 70 دقیقه طول می‌کشد.

یک دوره از درمان‌های RF چه کاری برای من انجام می‌دهد؟ هدف از زیبا سازی صورت با رادیو فرکانسی از بین بردن علائم پیری و بازگرداندن جوانی است.

آیا طب سوزنی زیبایی در رفع دیگر مشکلات جسمی هم تأثیر مثبتی خواهد داشت؟

بله کسانی که طب سوزنی زیبایی را انجام داده‌اند از کاهش و درمان دردهای مختلفی را گزارش کرده‌اند. تحریک مریدین ها یا مسیر حرکت چی در نقاط مختلف بدن موجب افزایش تعادل و توازن آن عضو یا سیستم متصل به مریدین های تحریک شده می‌گردد.

این نوع از طب سوزنی زیبایی که من استفاده می‌کنم تحریک نقاط ویژه‌ای را به خدمت می‌گیرد که به خود شفا بخشی بدن کمک می‌کند.

به عنوان مثال صورت دارای مریدین های روده کوچک، روده بزرگ، تریپل هیتر (Triple Heater)، مثانه، کیسه صفرا، شکم است که در سرتاسر آن جریان دارند.

هر عضو داخلی بدن دارای مریدن یا مسیر انرژی چی می‌تواند تحت تأثیر طب سوزنی زیبایی صورت قرار گیرد.

به عنوان مثال با درمان یک نقطه در محدوده‌های مریدین روده کوچک مثل دردهای پایین شکمی، وزوز گوش، قفل شدن آرواره، درد یا گرفتگی گردن و شانه، درد بازو، دردهای معده‌ای و روده‌ای شاید با طب سوزنی زیبایی برطرف گردند.

تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!!

نتایج حاصله از طب سوزنی زیبایی بر سلامت عمومی

1- افسردگی‌های خفیف برطرف می‌گردد.

2- چشم‌ها روشن‌تر می‌گردند.

3- گُرگرفتگی و تعریق شبانه کم یا رفع می‌گردد.

4- اضطراب‌های خفیف و ملایم برطرف می‌گردد.

5- سیستم گوارش که بطور مستقیم بر پوست صورت و گردن و شکم تأثیر دارد را بهبود می‌بخشد.

6- خانم ها دوران قاعدگی بدون دردی را تجربه خواهید داشت.

7- سطح انرژی چی در بدن افزایش خواهد یافت.

تاثیر طب سنتی بر زیبایی پوست صورت!!!

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا