مجله تفر یحی آموزشی

یک مرد 62 ساله خوش شانس ترین فرد دنیا نامیده شد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : یک مرد 62 ساله هندی خوش شانس‌ترین مرد جهان نامیده شده است. به گزارش وب‌سایت تلگراف، فردی که از سانحه هوایی در دبی جان سالم به در برد، پس مجله اینترنتی کافه 7 : یک مرد 62 ساله هندی خوش شانس‌ترین مرد جهان نامیده شده است. به گزارش وب‌سایت تلگراف، فردی که از سانحه هوایی در دبی جان سالم به در برد، پس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » یک مرد 62 ساله خوش شانس ترین فرد دنیا نامیده شد

یک مرد 62 ساله خوش شانس ترین فرد دنیا نامیده شد

مجله اینترنتی کافه 7 : یک مرد 62 ساله هندی خوش شانس‌ترین مرد جهان نامیده شده است.

به گزارش وب‌سایت تلگراف، فردی که از سانحه هوایی در دبی جان سالم به در برد، پس از برنده شدن 1 میلیون دلار در قرعه کشی بخت آزمایی، اکنون لقب خوش شانس‌ترین مرد جهان را به خود اختصاص داده است.

Dubai: An Emirates airline flight from India to Dubai crash-lands at the airport in Dubai on Wednesday. PTI Photo (Best quality available picture) (PTI8_3_2016_000167B)

“محمد بشیر عبدالخدی” مسافر هواپیمایی بود که چهارشنبه هفته گذشته هنگام فرود در فرودگاه دبی دچار حادثه شد و آتش گرفت. اما این مرد 62 ساله بدون هیچ‌گونه آسیبی از این سانحه نجات یافت.

عبدالخدی که در یک نمایندگی اتومبیل در دبی مشغول به کار است بلیت بخت آزمایی خود را از فرودگاه دبی خریده بود. پس از آن، وی به هند سفر کرد و در سفر بازگشت، هواپیمای وی دچار حادثه شد. او روز سه شنبه جایزه 1 میلیون دلاری خود را دریافت کرد. همچنین، او گفت 4 ماه آینده بازنشسته خواهد شد.

وی در مصاحبه با گالف نیوز گفت: “من زندگی ساده‌ای دارم. اکنون که به بازنشستگی نزدیک شده ام، احساس می‌کنم خداوند به من زندگی دوباره‌ای بخشیده است. هنگامی که در بخت آزمایی برنده شدم دریافتم باید با انجام امور خیر از این زندگی دوباره استفاده کنم.”

وی قصد دارد به هند بازگردد و پول خود را صرف کمک به افراد نیازمند کند.

یک مرد 62 ساله خوش شانس ترین فرد دنیا نامیده شد

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا