مجله تفر یحی آموزشی

چاق ترین کودک جهان یک هندی است با وزن 230 کیلوگرم Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : اریا پیرمان کودک هندی که تنها 10 سال عمر دارد، با وزن 230 کیلوگرم به عنوان چاقترین کودک جهان شناخته شده است. او به خاطر پنج کیلو وزن کم ک مجله اینترنتی کافه 7 : اریا پیرمان کودک هندی که تنها 10 سال عمر دارد، با وزن 230 کیلوگرم به عنوان چاقترین کودک جهان شناخته شده است. او به خاطر پنج کیلو وزن کم ک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » چاق ترین کودک جهان یک هندی است با وزن 230 کیلوگرم

چاق ترین کودک جهان یک هندی است با وزن 230 کیلوگرم

مجله اینترنتی کافه 7 : اریا پیرمان کودک هندی که تنها 10 سال عمر دارد، با وزن 230 کیلوگرم به عنوان چاقترین کودک جهان شناخته شده است. او به خاطر پنج کیلو وزن کم کردن، که در پی رژیم غذایی اجباری از سوی پدر و مادرش به دست آمد، اظهار خوشحالی کرده است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
به گزارش العربیه، رسانه های هندی گزارش دادند که پیرمان به دلیل اضافه وزن، در نشستن و راه رفتن با مشکلاتی روبرو است.
او همیشه احساس گرسنگی می کند و در روز پنج وعده غذا از جمله برنج، ماهی و سوپ میل می کند اما با پایان ماه ژوئن مجبور شد، از یک رژیم غذایی پیروی کند.
پیرمان پس از دو ماه پیروی از رژیم غذایی جدید، 5 کیلو از وزن خود را از دست داد. پدر و مادرش امیدوارند که وزن پسرشان به حالت طبیعی باز گردد.
مادرش می گوید که فرزندش از زمان تولد در مقایسه با دیگر کودکان چاقتر نشان می داد.
این کودک می گوید که برای پنج کیلو وزن کم کردن احساس خوبی دارد، گرسنه نیست و اکنون به مواد غذایی سالم علاقه پیدا کرده است.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا