مجله تفر یحی آموزشی

پرسه زدن افراد در اطراف املاک خصوصی / شکایت از کاربر بازی پوکمون به علت وارد شدن به ملک خصوصی Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : یکی از علاقمندان به بازی پوکمون گو با ورود غیرمجاز به یک ملک خصوصی موجب شکایت این فرد از طراح اصلی بازی شد. پرسه زدن افراد در اطراف املاک مجله اینترنتی کافه 7 : یکی از علاقمندان به بازی پوکمون گو با ورود غیرمجاز به یک ملک خصوصی موجب شکایت این فرد از طراح اصلی بازی شد. پرسه زدن افراد در اطراف املاک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » پرسه زدن افراد در اطراف املاک خصوصی / شکایت از کاربر بازی پوکمون به علت وارد شدن به ملک خصوصی

پرسه زدن افراد در اطراف املاک خصوصی / شکایت از کاربر بازی پوکمون به علت وارد شدن به ملک خصوصی

مجله اینترنتی کافه 7 : یکی از علاقمندان به بازی پوکمون گو با ورود غیرمجاز به یک ملک خصوصی موجب شکایت این فرد از طراح اصلی بازی شد.

پرسه زدن افراد در اطراف املاک خصوصی / شکایت از کاربر بازی پوکمون به علت وارد شدن به ملک خصوصی
 تعقیب قضایی طراح پوکمون گو به علت ورود کاربران به ملک خصوصی

در دو هفته اخیر بسیاری از کاربران این بازی در تعقیب شخصیت‌های کارتونی این بازی وارد املاک شخصی شده‌اند، تصادف کرده‌اند یا به علت سقوط از ارتفاع مجروح شده‌اند.

در تازه‌ترین رویداد ازاین‌دست جفری ماردر، ساکن ایالت نیوجرسی آمریکا در روزهای اخیر شاهد پرسه زدن افراد غریبه در اطراف خانه‌اش به‌منظور یافتن پوکمون و شکار آن‌ها بوده است.

وی می‌گوید حداقل پنج نفر از این افراد ضمن مراجعه به منزل وی خواستار ورود به حیاط خانه او برای شکار پوکمون شده‌اند. وی از طراح این بازی یعنی شرکت Niantic  که شخصیت‌های واقعیت مجازی یادشده را بدون اجازه او در حیاط پشتی خانه‌اش مستقر کرده به دادگاه شکایت کرده است.

این اولین باری نیست که چنین مشکلی برای شهروندان عادی در نقاط مختلف جهان رخ می‌دهد. تابه‌حال شهروندان دیگری در آمریکا از مزاحمت علاقمندان به این بازی برای خود و حضور آزاردهنده آن‌ها در پارک‌ها، موزه‌ها، شرکت‌های خصوصی و حتی حوالی منازل خود برای شکار پوکمون خبر داده‌اند. قرار است دادگاهی در شمال کالیفرنیا به این شکایت رسیدگی کند.

پرسه زدن افراد در اطراف املاک خصوصی / شکایت از کاربر بازی پوکمون به علت وارد شدن به ملک خصوصی

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا