مجله تفر یحی آموزشی

طولانی ترین مسیری که در آن فقط خودرو ممنوع است Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : تقریبا 25 سال پیش در سال 1992 کانادا شروع به ساخت مسیر خارج شهری و تفریحی به نام «Great Trail» کرد. امروزه 87% از این مسیر کامل شده که 20 مجله اینترنتی کافه 7 : تقریبا 25 سال پیش در سال 1992 کانادا شروع به ساخت مسیر خارج شهری و تفریحی به نام «Great Trail» کرد. امروزه 87% از این مسیر کامل شده که 20 Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » طولانی ترین مسیری که در آن فقط خودرو ممنوع است

طولانی ترین مسیری که در آن فقط خودرو ممنوع است

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : تقریبا ۲۵ سال پیش در سال ۱۹۹۲ کانادا شروع به ساخت مسیر خارج شهری و تفریحی به نام «Great Trail» کرد. امروزه ۸۷% از این مسیر کامل شده که ۲۰۷۷۰ کیلومتر طول دارد و بین ۱۳ استان و منطقه از نیوفاندلند تا بریتیش کلمبیا، گسترده شده است. تا سال ۲۰۱۷ این مسیر تکمیل خواهد شد و تا بیش از ۲۴۰۰۰ کیلومتر کشیده خواهد شد و طولانی ترین مسیر تفریحی روی زمین خواهد بود.

androidonlinenewsimage-aspx

این مسیر گستره وسیعی از جوامع و محیط های کانادا را به متصل می کند و امکان یک سفر اکتشافی در مناظر شهری و روستایی و طبیعی را فراهم می کند. از آنجا که ۸۰ درصد کانادایی ها در فاصله ۳۰ دقیقه از نقطه ورودی زندگی می کنند، مکانی برای جشن های هماهنگ شهرها و مناظر کشور فراهم می کند. این مسیر حفاظت از محیط زیست را ترویج می کند، سبک زندگی فعال و پرتحرک را تشویق می کند و به بازدیدکنندگان فرهنگ و تاریخ کانادا را می آموزد.

androidonlinenewsimage-aspx

علاوه بر این تاثیر اقتصادی دارد و فرصت های شغلی جدیدی در طول مسیر ایجاد می کند. انواع روش های حمل و نقل شامل پیاده روی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، اسب سواری، قایقرانی و اسکی برای بازدیدکنندگان وجود دارد. تنها یک وسیله نقلیه کاملا ممنوع است و آن هم ورود انواع اتومبیل است.

androidonlinenewsimage-aspx

androidonlinenewsimage-aspx

۹۵ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا