مجله تفر یحی آموزشی

شتر بخت برگشته 450 کیلویی که کباب شد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : اين شتر بخت برگشته با يک سيخ عظيم و با کمک گرفتن از جرثقيل بر روي کوره اي بسيار بزرگ سوخاري شده و مدتي بعد هم توسط جمعيت مشتاقي که براي د مجله اینترنتی کافه 7 : اين شتر بخت برگشته با يک سيخ عظيم و با کمک گرفتن از جرثقيل بر روي کوره اي بسيار بزرگ سوخاري شده و مدتي بعد هم توسط جمعيت مشتاقي که براي د Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » شتر بخت برگشته 450 کیلویی که کباب شد

شتر بخت برگشته 450 کیلویی که کباب شد

مجله اینترنتی کافه 7 : اين شتر بخت برگشته با يک سيخ عظيم و با کمک گرفتن از جرثقيل بر روي کوره اي بسيار بزرگ سوخاري شده و مدتي بعد هم توسط جمعيت مشتاقي که براي ديدن اين صحنه جمع شده بودند، خورده شد.

چيني ها به انجام دادن کارهاي عجيب معروف هستند. بنابراين هر بار که خبري غيرعادي از جهان به گوشمان مي رسد بايد منتظر باشيم که سروکله چيني ها در ان پيدا شود.

اينبار هم خبر به سيخ کشيدن يک شتر 450  کيلويي در اين کشور تيتر يک بسياري از خبرگزاري ها شد. اين شتر بخت برگشته با يک سيخ عظيم و با کمک گرفتن از جرثقيل بر روي کوره اي بسيار بزرگ سوخاري شده و مدتي بعد هم توسط جمعيت مشتاقي که براي ديدن اين صحنه جمع شده بودند، خورده شد.

اگرچه برخي رسانه ها به اين خبر واکنش منفي نشان داده و آن را غير طبيعي دانستند اما تقسيم کردن گوشت اين شتر در ميان مردم عادي بدون دريافت هيچ پولي، نتيجه کباب کردن شتر بود. بد نيست نگاهي به عکس هاي اين ماجرا داشته باشيم:

به سیخ کشیدن یک شتر درسته 450 کیلویی برای کباب (عکس)

 

به سیخ کشیدن یک شتر درسته 450 کیلویی برای کباب (عکس)

 

به سیخ کشیدن یک شتر درسته 450 کیلویی برای کباب (عکس)

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا