مجله تفر یحی آموزشی

زیارت معلول جسمی و حرکتی تربت حیدریه به حرم رضوی Reviewed by Momizat on . زیارت معلول جسمی و حرکتی تربت حیدریه به حرم رضوی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،مسول انجمن msتربت حیدریه گفت: این افراد از طرف استان قدس زیارت معلول جسمی و حرکتی تربت حیدریه به حرم رضوی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،مسول انجمن msتربت حیدریه گفت: این افراد از طرف استان قدس Rating:
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » دینی و مذهبی » زیارت معلول جسمی و حرکتی تربت حیدریه به حرم رضوی

زیارت معلول جسمی و حرکتی تربت حیدریه به حرم رضوی

محبوب کن - فیس نما

20150422151959378

زیارت معلول جسمی و حرکتی تربت حیدریه به حرم رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،مسول انجمن msتربت حیدریه گفت: این افراد از طرف استان قدس رضوی دعوت شده اند و بسیاری از آنها برای نخستین بار توانسته اند به بارگاه منور رضوی مشرف شوند .

دانایی پور افزود :این لفراد از طریق رابطان آستان قدس رضوی شناسایی و با کمک خادمان این بارگاه ملکوتی به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند.

وی با بیان اینکه این زائران از مراکز توانبخشی مشهد به شکل ویژه به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند، عنوان کرد: اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی، پذیرایی در میهمانسرای حضرت رضا(ع)، قرائت زیارتنامه حضرت و زیارت پنجره فولاد صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر رضوی از جمله بخش‌های این برنامه است که برای این افراد اجرا شد.

زیارت معلول جسمی و حرکتی تربت حیدریه به حرم رضوی

منبع:yjc.ir

142 total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا