مجله تفر یحی آموزشی

دو فصل دیگر تا پایان ماجرای هیجان انگیز سریال بازی تاج و تخت / فصل هشتم آخرین فصل Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : به سختی می‌توان باور کرد که فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) یک ماه پیش به پایان رسیده است.طرفداران این سریال هنوز هم از مجله اینترنتی کافه 7 : به سختی می‌توان باور کرد که فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) یک ماه پیش به پایان رسیده است.طرفداران این سریال هنوز هم از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » دو فصل دیگر تا پایان ماجرای هیجان انگیز سریال بازی تاج و تخت / فصل هشتم آخرین فصل

دو فصل دیگر تا پایان ماجرای هیجان انگیز سریال بازی تاج و تخت / فصل هشتم آخرین فصل

فصل هشتم سریال Game of Thrones آخرین فصل آن خواهد بودمجله اینترنتی کافه 7 : به سختی می‌توان باور کرد که فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) یک ماه پیش به پایان رسیده است.طرفداران این سریال هنوز هم از مشاهده آن همه آشوب‌، قتل‌ عام‌ و تسویه حساب‌هایی که در آخرین فصل این سریال پرمخاطب صورت گرفت، در شگفتی و حیرت به سر می‌برند. برخی از طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» بر این باورند که سازندگان آن به این دلیل تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مخاطبان به کار گرفته اند که این سریال به زودی به اتمام خواهد رسید.

دو فصل دیگر تا پایان ماجرای هیجان انگیز سریال بازی تاج و تخت / فصل هشتم آخرین فصل

با وجود اینکه در جریان فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» به طور ضمنی به پایان قریب الوقوع این سریال اشاره شد، صحت این موضوع به تازگی رسماً تایید شده است. شبکه تلویزیونی HBO پس از نمایش فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت»، تولید آن را به پایان خواهد رساند. هفته نامه Entertainment در مصاحبه با کیسی بلویز (رئیس واحد برنامه ریزی شبکه تلویزیونی HBO) این خبر را تایید کرده است. کیسی بلویز در تور مطبوعاتی انجمن منتقدین تلویزیون خاطر نشان کرد:

بله، سازندگان این سریال در مورد تعداد فصل‌های باقی مانده برنامه ریزی دقیقی دارند. باور کنید اگر من تهیه کننده اجرایی این سریال بودم، 10 فصل دیگر از آن را می‌ساختم. ما مسئول هستیم که سازندگان این سریال را در تولید بهترین ورژن آن یاری کنیم.

بدین ترتیب، رسماً دو فصل دیگر تا پایان ماجراهای هیجان‌انگیز و غیرقابل پیش بینی سریال «بازی تاج و تخت» باقی مانده است. اما به همان اندازه‌ای که طرفداران این سریال می‌خواهند ادامه ماجراهای شخصیت‌های آن را در سال آینده دنبال کنند، بسیاری از طرفداران نیز تمایل دارند که پایان قطعی آن را مشاهده نمایند. احتمالاً پایان رضایت بخشی را برای این سریال شاهد خواهیم بود.

 

سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» به طور جدی اشاره کرده‌اند که دو فصل دیگر از این سریال فانتزی ساخته خواهد شد. آنها با مرگ غیرمنتظره بسیاری از شخصیت‌های اصلی این سریال در فصل ششم به طور ضمنی به این موضوع اشاره کرده اند. هنگامی که 11 شخصیت مهم در یک قسمت از سریال کشته می‌شوند، واضح است که به پایان ماجراهای آن نزدیک می‌شویم.

دو فصل دیگر تا پایان ماجرای هیجان انگیز سریال بازی تاج و تخت / فصل هشتم آخرین فصل

کیسی بلویز با توجه به کم بودن تعداد اپیزودهای دو فصل باقی‌مانده، اطلاعات دیگری را در مورد این سریال فاش نکرد. با این حال، می‌توانیم مطمئن باشیم که هیچ یک از فصل‌های باقی مانده 10 اپیزودی نخواهند بود.

 

کیسی بلویز از احتمال تولید اسپین‌‎آف «بازی تاج و تخت» نیز خبر داد. با توجه به اینکه جورج آر. آر. مارتین (نویسنده کتاب «بازی تاج و تخت») پیشینه شخصیت‌های این سریال را در کتاب‌های خود به طور مفصل توضیح داده است، داستان‌ها و ناگفته‌‎های فراوانی در مورد شخصیت‌های آن وجود دارد. کیسی بلویز در مورد احتمال تولید اسپین‌آف «بازی تاج و تخت» خاطر نشان کرد:

ما در مورد این موضوع صحبت کرده‌ایم. من با تولید اسپین‌آف این سریال مخالفتی ندارم، اما ایده پردازی در مورد آن باید منطقی باشد. مطمئن نیستم که سازندگان این سریال میزان چالش برانگیز بودن پروژه تولید اسپین‌آف آن را به خوبی درک کرده باشند، چرا که به زودی قرار است بر روی فصل هفتم آن کار کنند. با توجه به آغاز قریب‌الوقوع مراحل تولید فصل جدید این سریال، انجام این کار بسیار دشوار خواهد بود. من با ایده تولید اسپین‌آف موافقم. سازندگان سریال نیز با این ایده مخالفتی ندارند، اما درحال حاضر برنامه‌ ریزی دقیقی برای تولید آن ارائه نشده است.

به نظر می‌رسد که سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» پیش از پرداختن به ایده تولید اسپین‌آف، بر روی فصل‌های باقی‌مانده این سریال تمرکز خواهند کرد. بی‌تردید، این بهترین کاری است که می‌توانند انجام دهند.

Game of Thrones Characters Split Photo

دو فصل دیگر تا پایان ماجرای هیجان انگیز سریال بازی تاج و تخت / فصل هشتم آخرین فصل

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا