مجله تفر یحی آموزشی

بیوگرافی حمیده عباس علی بنوی المپیکی کاراته+عکس Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : بیوگرافی حمیده عباس علی بنوی المپیکی کاراته+عکس زندگی : حمیده عباسعلی کاراته‌کار وزن ۶۸+ کیلوگرم در فینال کمیته انفرادی دو بر یک به شیما مجله اینترنتی کافه 7 : بیوگرافی حمیده عباس علی بنوی المپیکی کاراته+عکس زندگی : حمیده عباسعلی کاراته‌کار وزن ۶۸+ کیلوگرم در فینال کمیته انفرادی دو بر یک به شیما Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » بیوگرافی حمیده عباس علی بنوی المپیکی کاراته+عکس

بیوگرافی حمیده عباس علی بنوی المپیکی کاراته+عکس

مجله اینترنتی کافه 7 : بیوگرافی حمیده عباس علی بنوی المپیکی کاراته+عکس
زندگی :
حمیده عباسعلی کاراته‌کار وزن ۶۸+ کیلوگرم در فینال کمیته انفرادی دو بر یک به شیما ابوزید از مصر باخت و نایب قهرمان جهان شد. او برای رسیدن به فینال حریفانی از لورا پرادلی از بلژیک (سه بر صفر)، پالاسیو گونزالز از اسپانیا (یک بر صفر)، تانیا نورتان از هلند (یک بر صفر) و بارتا نیکولا از مجارستان (یک بر صفر) را شکست داده بود. خانم عباسعلی نخستین زن ایرانی شد که کشورش را به مدال جهانی کاراته رسانده است.

حمیده عباسعلی (زاده ٢٣ اسفند ۱۳۶۸ در تهران) کاراته‌کار ایرانی است که از 8 سالگي رشته کاراته را شروع كرده‌ است.

بیوگرافی حمیده عباسعلی,حمیده عباسعلی, عکس های حمیده عباسعلی

حمیده عباسعلی کاراته کار ایرانی

بیوگرافی حمیده عباسعلی,حمیده عباسعلی, عکس های حمیده عباسعلی

حمیده عباسعلی، نخستین مدال تاریخ کاراته بانوان ایران را کسب کرد

نام حمیده عباسعلی مترادف با مدال است؛ ستاره ای که انحصار مردان بر رشته ای چون کاراته را شکست و با مدال های رنگارنگش نشان داد کاراته ایران در حوزه بانوان نیز ستاره دارد. نخستین بار در اینچئون بود که دریافتیم ستاره ای تازه در کاراته ظهور کرده است. برای ورزش ایران که پیش از این در کاراته نام های بزرگی چون برادران روحانی و جاسم ویشگاهی را شنیده بود، حمیده عباسعلی یک نام نه چندان آشنا بود، اما او در بازی های آسیایی اینچئون با خونسردی و صلابت مثال زدنی اش روی تاتامی رفت و رقبای مدعی را کنار زد تا مدال طلا را با اقتدار به چنگ آورد.

بیوگرافی حمیده عباسعلی,حمیده عباسعلی,عکس های حمیده عباسعلی

تصاویر حمیده عباسعلی

بیوگرافی حمیده عباسعلی,حمیده عباسعلی, عکس های حمیده عباسعلی

عکس های حمیده عباسعلی

حمیده عباسعلی در کاراته بانوان به نوعی یک صف شکن بود و با موفقیت او مسیر برای حضور دیگر بانوان در این رشته هموار شد. حمیده عباسعلی در رقابت های جهانی آلمان موفق شد مدال نقره جهان را کسب کند؛ مدالی که نخستین مدال تاریخ کاراته بانوان ایران محسوب می شد.

بیوگرافی حمیده عباسعلی,حمیده عباسعلی,عکس های حمیده عباسعلی

حمیده عباسعلی در کاراته بانوان به نوعی یک صف شکن بود

حمیده عباسعلی, بیوگرافی حمیده عباسعلی, عکس های حمیده عباسعلی

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا