مجله تفر یحی آموزشی

تزیین کیک وشیرینی+جدیدترین مدلهای تزیین کیک وشیرینی در منزل به روش آسان Reviewed by Momizat on . آموزش تزیین کیک وشیرینی+جدیدترین مدلهای تزیین کیک وشیرینی در منزل به روش آسان  تزیین شیرینی و بیسکویت مجلسی + فیلم عنوان این مطلب از سایت کافه سون است که برای خ آموزش تزیین کیک وشیرینی+جدیدترین مدلهای تزیین کیک وشیرینی در منزل به روش آسان  تزیین شیرینی و بیسکویت مجلسی + فیلم عنوان این مطلب از سایت کافه سون است که برای خ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آشپزی و تغذیه » اموزش شیرینی پزی » تزیین کیک وشیرینی+جدیدترین مدلهای تزیین کیک وشیرینی در منزل به روش آسان

تزیین کیک وشیرینی+جدیدترین مدلهای تزیین کیک وشیرینی در منزل به روش آسان

محبوب کن - فیس نما

آموزش تزیین کیک وشیرینی+جدیدترین مدلهای تزیین کیک وشیرینی در منزل به روش آسان

 تزیین شیرینی و بیسکویت مجلسی + فیلم عنوان این مطلب از سایت کافه سون است که برای خانمها و البته آقایان خوش ذوق در نظر گرفته ایم. این آموزش با طرح گیپور و تور است که بسیار زیبا است. با ما همراه باشید.

ما درآشپزخانه سایت کافه سون  تاکنون دستورپخت انواع غذا و نان شیرینی‌های خوشمزه را برای‌تان ارائه داده ایم. دراین مطلب قصد نداریم دستورپخت یا طبخ غذایی را به شما آموزش دهیم. هدف مدآنلاین ازارائه این مطلب، نحوه خلاقیت دربکارگیری ازخامه با طعم ورنگ‌های مختلف درصنعت شیرینی‌پزی وتزئین بیسکوییت وکیک‌های خانگی شماست.

آموزش تزیین شیرینی و بیسکویت مجلسی + فیلم

خانم «زینگی پور» یکی ازطراحان معاصرمجارستانی وسرآشپز معروف این کشوراست. اخیرا وی با به‌کارگیری نهایت قوه تخیل خود، روشی جدید و آسان درتزئین کیک و شیرینی با خامه درصفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرده است.

  shirinipazi33

دانلود ویدیو

shirinipazi22

به گفته خود او، وی این کاررا ابتدا با تزئین روی بستنی یخی آغاز کرده است. در واقع نقطه مشترک درتمام تزئینات کیک وشیرینی او، استفاده ازطرح توری و گیپوری است!

 

۷۳۲ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا