مجله تفر یحی آموزشی

طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری Reviewed by Momizat on . طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری" مواد لازم: کلم بروکسل    450 گرم آب لیمو  2 طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری" مواد لازم: کلم بروکسل    450 گرم آب لیمو  2 Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آشپزی و تغذیه » طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری

طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری

محبوب کن - فیس نما

طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری”

broksel cabbage_cafeseven.net

مواد لازم:

کلم بروکسل    ۴۵۰ گرم

آب لیمو  ۲ ق چ

روغن زیتون   ۲ ق غ

سیر خرد شده    ۱ حبه

دانه خردل    ۱ ق غ

سرکه   ۱ ق غ

رنده پوست لیمو    ۲ ق چ

نمک و فلفل سیاه    به میزان لازم

***   ***   ***

طرز تهیه:

آب لیمو را در یک کاسه بزرگ بریزید . برگهای پلاسیده ی اطراف کلم بروکسل را جدا کنید سپس ساقه ی کلم بروکسل را بریده و از طول نصفش کنید و برگهایش را خلالی و باریک برش بزنید و در کاسه ی حاوی لیمو ترش بریزید . سپس به آرامی هم بزنید تا تمام سطح برگهای کلم به آبلیمو آغشته شود .
روغن زیتون را در یک تابه بزرگ روی حرارت زیاد گذاشته داغ که شد کلم ها ، سیر ، خردل را به تابه اضافه کرده حدود ۳ – ۴ دقیقه تفت دهید تا کمی نرم شوند ولی رنگ سبز خود را حفظ کنند و پلاسیده نشوند .
سرکه را به تابه اضافه کرده به میزان مناسب نمک و فلفل رویشان بپاشید و ۱ دقیقه دیگر به تفت دادن ادامه دهید . سپس از روی حرارت برداشته رنده ی پوست لیمو ترش را اضافه کرده و در صورت نیاز نمک و فلفل بیشتری بزنید و مواد را با هم مخلوط کنید  و بلافاصله سرو نمایید .

منبع: آکاایران

***   ***   ***

طرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو

طرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو , سالاد کلم بروکسل و لیمو,دستور عمل سالاد کلم بروکسل و لیمو, سالاد, عکس سالاد کلم بروکسل و لیمو, انواع سالاد ها, سالاد کلم بروکسل و لیمو اصل, سالاد کلم بروکسل و لیمو خوشمزه , سالاد کلم بروکسل و لیمو مخصوص, طرز پخت سالاد کلم بروکسل و لیمو, طرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو خوشمزهطرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو , سالاد کلم بروکسل و لیمو,دستور عمل سالاد کلم بروکسل و لیمو, سالاد, عکس سالاد کلم بروکسل و لیمو, انواع سالاد ها, سالاد کلم بروکسل و لیمو اصل, سالاد کلم بروکسل و لیمو خوشمزه , سالاد کلم بروکسل و لیمو مخصوص, طرز پخت سالاد کلم بروکسل و لیمو, طرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو خوشمزه

۲۴۹ total views, 3 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا