مجله تفر یحی آموزشی

طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری Reviewed by Momizat on . طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری" مواد لازم: کلم بروکسل    450 گرم آب لیمو  2 طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری" مواد لازم: کلم بروکسل    450 گرم آب لیمو  2 Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آشپزی و تغذیه » طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری

طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری

طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”طرز تهیه کلم بروکسل با لیمو آموزش تصویری”

broksel cabbage_cafeseven.net

مواد لازم:

کلم بروکسل    450 گرم

آب لیمو  2 ق چ

روغن زیتون   2 ق غ

سیر خرد شده    1 حبه

دانه خردل    1 ق غ

سرکه   1 ق غ

رنده پوست لیمو    2 ق چ

نمک و فلفل سیاه    به میزان لازم

***   ***   ***

طرز تهیه:

آب لیمو را در یک کاسه بزرگ بریزید . برگهای پلاسیده ی اطراف کلم بروکسل را جدا کنید سپس ساقه ی کلم بروکسل را بریده و از طول نصفش کنید و برگهایش را خلالی و باریک برش بزنید و در کاسه ی حاوی لیمو ترش بریزید . سپس به آرامی هم بزنید تا تمام سطح برگهای کلم به آبلیمو آغشته شود .
روغن زیتون را در یک تابه بزرگ روی حرارت زیاد گذاشته داغ که شد کلم ها ، سیر ، خردل را به تابه اضافه کرده حدود ۳ – 4 دقیقه تفت دهید تا کمی نرم شوند ولی رنگ سبز خود را حفظ کنند و پلاسیده نشوند .
سرکه را به تابه اضافه کرده به میزان مناسب نمک و فلفل رویشان بپاشید و ۱ دقیقه دیگر به تفت دادن ادامه دهید . سپس از روی حرارت برداشته رنده ی پوست لیمو ترش را اضافه کرده و در صورت نیاز نمک و فلفل بیشتری بزنید و مواد را با هم مخلوط کنید  و بلافاصله سرو نمایید .

منبع: آکاایران

***   ***   ***

طرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو

طرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو , سالاد کلم بروکسل و لیمو,دستور عمل سالاد کلم بروکسل و لیمو, سالاد, عکس سالاد کلم بروکسل و لیمو, انواع سالاد ها, سالاد کلم بروکسل و لیمو اصل, سالاد کلم بروکسل و لیمو خوشمزه , سالاد کلم بروکسل و لیمو مخصوص, طرز پخت سالاد کلم بروکسل و لیمو, طرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو خوشمزهطرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو , سالاد کلم بروکسل و لیمو,دستور عمل سالاد کلم بروکسل و لیمو, سالاد, عکس سالاد کلم بروکسل و لیمو, انواع سالاد ها, سالاد کلم بروکسل و لیمو اصل, سالاد کلم بروکسل و لیمو خوشمزه , سالاد کلم بروکسل و لیمو مخصوص, طرز پخت سالاد کلم بروکسل و لیمو, طرز تهیه سالاد کلم بروکسل و لیمو خوشمزه

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا