مجله تفر یحی آموزشی

قوی ترین چربی سوز خانگی Reviewed by Momizat on . امروزه چاقی از بزرگترین مشکلات جوامع پیشرفته محسوب می شود و افراد همواره در جستجوی سریع ترین و کم عارضه ترین روش های مبارزه با چاقی هستند. حیدر عظمایی، محقق و پ امروزه چاقی از بزرگترین مشکلات جوامع پیشرفته محسوب می شود و افراد همواره در جستجوی سریع ترین و کم عارضه ترین روش های مبارزه با چاقی هستند. حیدر عظمایی، محقق و پ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آشپزی و تغذیه » قوی ترین چربی سوز خانگی

قوی ترین چربی سوز خانگی

محبوب کن - فیس نما

000

امروزه چاقی از بزرگترین مشکلات جوامع پیشرفته محسوب می شود و افراد همواره در جستجوی سریع ترین و کم عارضه ترین روش های مبارزه با چاقی هستند.

حیدر عظمایی، محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: تنظیم خواب، رعایت نحوه صحیح غذا خوردن و مصرف سالاد و سبزی سبب نابودی توده های چربی بدن می شود.

وی با اشاره به اینکه شناسایی علل چاقی گام مهمی در درمان آن است، اظهار داشت: عوامل متعددی مانند خواب روزانه، خوب نجویدن غذا، نوشیدن آب و نوشابه بین و پس از صرف غذا، مصرف غذاهای آماده، سنگین و دیر هضم در بروز چاقی دخالت دارند.

وی خاطرنشان کرد:استفاده از روغن هایی مانند دنبه و زیتون نیز نقش موثری در چربی سوزی دارند.

عظمایی افزود: مصرف میوه و سبزی نیز که حاوی چربی های مضر نیستند و حجم زیادی از فضای معده را اشغال می کنند، سبب چربی سوزی می شوند که استفاده از سالاد فاقد سس، نقش موثری در کاهش وزن ایفا می کند.
وی ابراز کرد: مصرف سالادی شامل خیار، گوجه فرنگی، سیب زرد، جعفری، ساقه کرفس، لبو، هویج فرنگی، کلم پیچ و چند عدد مویز همراه با لیموترش یا سرکه سیب، سبب پاکسازی و لاغری
می شود که منبع غنی از ویتامین، کلسیم، آهن و املاح معدنی است.
همچنین مصرف گیاهانی چای سبز و شوید تاثیر بسزایی در چربی سوزی دارند، ضمن اینکه چای سبز به دلیل طبیعیت سرد آن برای جلوگیری از لرزش دست به همراه دارچین توصیه میشود.

 

152 total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا