مجله تفر یحی آموزشی

طرز تهیه کته کباب مرغ غذایی که یک ساعته آماده میشه Reviewed by Momizat on . مهمان اومده و وقت برای درست کردن غذا ندارید،پیشنهاد میکنم اگر گوشت یا مرغ چرخ شده در منزل دارید دست به کار شوید و یک ساعته غذایی خوشمزه درست کنید . چی لازم دارم مهمان اومده و وقت برای درست کردن غذا ندارید،پیشنهاد میکنم اگر گوشت یا مرغ چرخ شده در منزل دارید دست به کار شوید و یک ساعته غذایی خوشمزه درست کنید . چی لازم دارم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آشپزی و تغذیه » طرز تهیه کته کباب مرغ غذایی که یک ساعته آماده میشه

طرز تهیه کته کباب مرغ غذایی که یک ساعته آماده میشه

مهمان اومده و وقت برای درست کردن غذا ندارید،پیشنهاد میکنم اگر گوشت یا مرغ چرخ شده در منزل دارید دست به کار شوید و یک ساعته غذایی خوشمزه درست کنید .

چی لازم دارم:
مرغ چرخ شده 400 گرم

 پیاز بزرگ 1 عدد
هویج متوسط 1 عدد
 نمک،فلفل سیاه،زردچوبه،زعفران به مقدار لازم
AndroidOnlineNewsImage.aspx
طرز تهیه :
 ابتدا پیاز و هویج را ریز رنده میکنیم و مرغ چرخ شده و ادویه ها را اضافه کرده ،خوب ورز میدهیم و در ماهیتابه سرخ میکنیم . میتوانیم هم بصورت قالبی کباب را درست کرد به این صورت که در ماهیتابه کمی روغن ریخته و مواد کباب را کف ماهیتابه با دست خوب صاف میکنیم و بعد روی حرارت گذاشته و بعد از پخت برش میدهیم (مانند عکس) و یا مانند کتلت سرخ میکنیم . چرا هویج استفاده کردم چون گوشت یا مرغ هنگام سرخ شدن سفت میشود و با اضافه کردن هویج طعم غذا به هیچ وجه عوض نمیشود و گوشت لطافتش را حفظ میکند . این دستور را با گوشت قرمز هم میتوان تهیه کرد.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا