مدل ناخن

لاک ناخن مدل جدید تابستان 94/طراحی ناخن تابستان 94

لاک ناخن مدل جدید تابستان 94/طراحی ناخن تابستان 94

لاک ناخن مدل جدید 94

امروز در سایت کافه سون.نت با مدل های جدید لاک ناخن در خدمت شما عزیزان هستیم.

لاک ناخن طراحی ناخن میکاپ ناخن

مدل های 2015 لاک ناخن

Nail-design-models_cafeseven.nt_

لاک ناخن ۱۳۹۵|لاک ناخن۲۰۱۶

یکی از بخشهای مهمی که به عنوان نشانگر سلامت بدن عمل می کنند ، ناخن ها هستند . در واقع در بسیاری از موارد ، بروز تغییر در شکل ، رنگ ، قوام و سایر خصوصیات ناخن ها ، می تواند نشانه بروز بیماری های جدی در سایر ارگان های حیاتی بدن فرد باشد . البته این تغییرات در ناخن همیشه نتیجه درگیری اندامهای دیگر نیستند ، و ممکن است به دلیل عوارض خود ناخن ایجاد شده باشند . اما این تغییرات چه هستند و چطور باید آنها را از هم تشخیص داد .

دیزاین ناخن میکاپ ناخن مدل جدید لاک ناخنNail-design-models_cafeseven.nt_2

درمان شکنندگی ناخن ها

با توجه به بعضی آمارها میتوان تخمین زد که حدود 20% از زنان از حالتی که به آن سندرم شکنندگی ناخن میگویند رنج میبرند. هرچند از نظر عده ای این نام تنها عنوانی تجملی برای ناخنهایی که به سادگی میشکنند، به شمار میاید، اما دلیل این مشکل عمیقتر از اینهاست. ناخنهای شکننده، ناخنهایی هستند که نمیتوانند رطوبت را در خود نگهدارند، در نتیجه لایه های ناخن به کلی خشک شده و ترک میخورند. از نظر پزشکی ممکن است کم کاری تیروئید موجب خشکی پوست و ناخن شود.

از نظر تغذیه نیز، رژیمی که آهن آن کم باشد نیز میتواند موجب نازکی و شکنندگی ناخن شود که با مصرف سبزیجات برگدار مانند اسفناج، گوشت قرمز و تخم مرغ میتوان از آن جلوگیری کرد. ویتامین ب کمپلکس نیز در بهبود بخشیدن وضعیت ناخنهای شکننده مفید است. البته عادات شما هم نقش مهمی در این میان دارند. متهم اصلی، قرار گرفتن بیش از حد ناخن در معرض آب است. مرطوب کردن مداوم دست و ناخن با آب-در اثر شستن بیش از حد دست، شستن ظروف، البسه و نظافت منزل بدون استفاده از دستکش- میتواند شکنندگی را بدتر کند.

بهترین و زیباترین مدل های لاک ناخنNail-design-models_cafeseven.nt_3

لاک ناخن تیرماه 94Nail-design-models_cafeseven.nt_4

مدل لاک ناخن تابستان 94Nail-design-models_cafeseven.nt_5

جدیدترین مدل های لاک ناخن تابستان 94Nail-design-models_cafeseven.nt_6

مدل های شیک و متفاوت لاک ناخنNail-design-models_cafeseven.nt_7

طراحی ناخن تابستان 94Nail-design-models_cafeseven.nt_8 Nail-design-models_cafeseven.nt_9 Nail-design-models_cafeseven.nt_10

لاک ناخن 94

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply