مجله تفر یحی آموزشی

پیکر نیمه جان مردی که به او اسید خورانده بودند در خیابان پیدا شد Reviewed by Momizat on . پیکر نیمه جان مردی که به او اسید خورانده بودند در خیابان پیدا شد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : بررسی‌های پلیس و پزشکی قانونی شهرستان هیرمند نشان می‌دهد مردی ک پیکر نیمه جان مردی که به او اسید خورانده بودند در خیابان پیدا شد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : بررسی‌های پلیس و پزشکی قانونی شهرستان هیرمند نشان می‌دهد مردی ک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آرایش و زیبایی » پیکر نیمه جان مردی که به او اسید خورانده بودند در خیابان پیدا شد

پیکر نیمه جان مردی که به او اسید خورانده بودند در خیابان پیدا شد

پیکر نیمه جان مردی که به او اسید خورانده بودند در خیابان پیدا شد

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : بررسی‌های پلیس و پزشکی قانونی شهرستان هیرمند نشان می‌دهد مردی که ادعا شده بود با خوراندن اسید به قتل رسیده، دچار مرگ عادی شده است.پیکر نیمه جان مردی که به او اسید خورانده بودند در خیابان پیدا شد

 پیکر-نیمه-جان-مردی-که-به-او-اسید-خوراندهپیکر نیمه جان مردی که به او اسید خورانده بودند در خیابان پیدا شد

حدود یک‌ماه پیش و به‌دنبال مرگ بهروز شهرکی، مسئول حراست شبکه بهداشت شهرستان هیرمند در استان سیستان و بلوچستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل خبر از مرگ این مرد با خوراندن اسید داد. نصیری گفت: پیکر نیمه‌جان قربانی در حالی پیدا شده که در اقدامی کاملا نادر اسید به او خورانده‌ بودند. به‌دلیل وخاومت حال مسئول حراست شبکه بهداشت، وی در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان حضرت امیرالمؤمنین زابل بستری شد اما در نهایت به‌خاطر شدت جراحات وارده به ریه‌اش جانش را از دست داد.

پس از این حادثه Incident تحقیقات گسترده پلیسی برای کشف راز این جنایت شروع شد. بعضی از شایعات از این حکایت داشت که روز حادثه زمانی که بهروز شهرکی از خانه‌‌اش خارج شد تا به بیمارستان برود، در بین راه ۲مرد به او حمله کرده و او را ربودند و چند ساعت بعد نیز پیکر نیمه‌جان او در انتهای خیابان آیت‌الله بختیاری شهر زابل پیدا شد.

پیکر نیمه جان مردی که به او اسید خورانده بودند در خیابان پیدا شد

با این حال بررسی‌های پلیسی نشان داد که چنین ماجرایی در کار نبوده است. از سوی دیگر معاینات پزشکی و بررسی‌های تخصصی در پزشکی قانونی نیز این شایعه را که وی به‌دلیل خوراندن اسید جانش را از دست داده است رد کرد. به گفته دادستان زابل تحقیقات نشان داد که مرگ این فرد جنایی نیست و قتلی صورت نگرفته است.

همچنین پلیس اعلام کرد که مرگ این مرد عادی بوده و احتمالا وی بر اثر سکته در خیابان جان باخته است. چرا که اثری از اسید در بدن قربانی پیدا نشده و تحقیقات نشان می‌دهد خورانده شدن اسید به این مرد یک شایعه بوده که هنوز مشخص نیست چطور گسترش یافته است. با این حال نمونه‌برداری از معده این مرد به پزشکی قانونی تهران فرستاده شده تا نتیجه قطعی در این‌باره اعلام شود.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا