مجله تفر یحی آموزشی

مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس Reviewed by Momizat on . مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس مرد میانسالی که دخترش را مقابل دانشگاه در شهرستان خوی به قتل رسانده بود دستگیر شد. مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس فرزند مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس مرد میانسالی که دخترش را مقابل دانشگاه در شهرستان خوی به قتل رسانده بود دستگیر شد. مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس فرزند Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آرایش و زیبایی » مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس

مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس

دخترکشی وسط خیابان در خوی

مرد میانسالی که دخترش را مقابل دانشگاه در شهرستان خوی به قتل رسانده بود دستگیر شد.

مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس

فرزندکشی؛ وسط خیابان!

ظهر دیروز اهالی بلوار ولیعصر در شهرستان خوی با مردی میانسال در حالیکه اسلحه‌ای به دست داشت روبه‌رو شدند.مرد خشمگین بعد از اینکه به دانشکده پرستاری رسید، دختر جوانی را هدف دو گلوله قرار داد.مردم که از دیدن این صحنه شوکه شده بودند قصد داشتند به کمک دختر جوان بروند اما مرد خشمگین ادعا کرد که پدر اوست و کسی حق نزدیک شدن به آنها را ندارد.در ادامه با اعلام موضوع به پلیس، ماموران در صحنه حاضر و مرد میانسال را بازداشت کردند.همچنین عوامل اورژانس پس از حضور در صحنه، مرگ دختر جوان را تایید کردند.

مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس

با انتقال مرد میانسال به اداره پلیس، او در بازجویی‌های اولیه با اعتراف به قتل دخترش با اسلحه شکاری مدعی شد: چند روزی بود که به رفتارهای دخترم سوءظن داشتم. فکر می‌کردم او با پسر غریبه‌ای ارتباط دارد، برای اینکه آبروی خانواده‌ام را حفظ کنم امروز دخترم را تعقیب کردم و او را با شلیک دو گلوله به قتل رساندم. پدر دخترکش پس از اعتراف، برای انجام تحقیقات بیشتر روانه زندان شد.

ghatl.jpg

مردی که دخترش را وسط خیابان کشت+عکس

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا