مجله تفر یحی آموزشی

ضد آفتاب برای انواع پوست Reviewed by Momizat on . ضد آفتاب برای انواع پوست توصيه هاى متخصصين پوست و زيبایی : افراد باید در انتخاب ضدآفتاب به نوع پوست خود دقت کنند. مارک ضد آفتاب مهم نیست ، اما افراد باید برای ت ضد آفتاب برای انواع پوست توصيه هاى متخصصين پوست و زيبایی : افراد باید در انتخاب ضدآفتاب به نوع پوست خود دقت کنند. مارک ضد آفتاب مهم نیست ، اما افراد باید برای ت Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » ضد آفتاب برای انواع پوست

ضد آفتاب برای انواع پوست

zede-aftab

ضد آفتاب برای انواع پوست

توصيه هاى متخصصين پوست و زيبایی :
افراد باید در انتخاب ضدآفتاب به نوع پوست خود دقت کنند.
مارک ضد آفتاب مهم نیست ، اما افراد باید برای تهیه ضدآفتاب ابتدا از نوع پوست خود آگاه شده و بر اساس نوع آن کرم تهیه کنند.
خوشبختانه امروزه کرمهای ضدآفتاب در تمامی انواع خود در داروخانه ها وجود دارد و حتی برای آقایان و کودکان نیز کرمهای ضدآفتاب مخصوص به بازار آمده است.
برخی از افراد تصور میکنند که استفاده از کرم ضدآفتاب تنها یکبار در روز کافی است؛ در صورتی که اینگونه نبوده و افراد باید از ساعت10 تا سه بعد از ظهر از ضدآفتاب استفاده کرده و با حد فاصل دو ساعته آن را تجدید کنند.
این ماده با پوشش مناسب پوست در مقابل نور آفتاب، از نفوذ اشعههای مضر به پوست فرد جلوگیری میکند.
استفاده از کرمهای ضدآفتاب در خارج از خانه برای افراد ضروری بوده و اگر افرادی نیز دارای پوست حساس باشند باید به دفعات زیادتری کرم خود را تجدید کرده و حتما از آن استفاده کنند.
آفتاب سوختگی سادهترین و زودرسترین عارضهای است که در این صورت فرد را درگیر میکند و علاوه بر آن در طولانیمدت نیز پوست را تیره کرده و مستعد ابتلا به انواع سرطانهای پوستی میکند.
برای تجدید کرم ضدآفتاب بر روی صورت نیازی به شستن صورت نبوده و افراد بهتر است که از روی کرم قبلی، اقدام به استفاده از کرم کرده و در صورت تمایل نیز شستشو با آب گرم کافی است.

امروزه دیده میشود که برخی از بانوان ساق دستهای خود را نپوشانده و در مقابل اشعه های آفتاب رفت و آمد دارند؛ این اقدام اشتباه بوده و باید این افراد پوست خود را در مقابل آفتاب محافظت کرده و بخصوص افرادی که دارای پوستهای حساس هستند باید کمتر در مقابل نورآفتاب ظاهر شده و کلاه آفتابی و لباسهای پوشیده استفاده کنند.در جامعه ما گاها بانوان هزینههای زیادی در خصوص کرمهای آرایشی میکنند، اما در خصوص استفاده از کرمهای ضدفتاب و مرطوب کننده بیتوجهی کرده و اهمیت نمیدهند ، در صورتی که مصرف کرمهای ضدآفتاب برای تمامی افراد لازم است . بايد توجه داشت كه اكثر كرم پودرها خاصيت صدآفتابى ندارند، بسيار ديده ميشود كه بانوان از كرم پودرهاى معمولى بجاى ضدآفتاب استفاده مى كنند.مصرف کرمهای ضدآفتاب تنها برای کودکان زیر دوسال توصیه نشده و بهتر است که این کودکان در معرض آفتاب قرار نگیرند.در صورتی که مصرف کرمهای ضدآفتاب برای تمامی افراد لازم است.مصرف کرمهای ضدآفتاب تنها برای کودکان زیر دوسال توصیه نشده و بهتر است که این کودکان در معرض آفتاب قرار نگیرند.

ضد آفتاب برای انواع پوست

منبع:پزشک آنلاین

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا