مجله تفر یحی آموزشی

دو سارق حرفه ای که در زندان با هم آشنا شدند و دوباره شروع کردند Reviewed by Momizat on . دو سارق حرفه ای که در زندان با هم آشنا شدند و دوباره شروع کردند به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : مأموران تجسس کلانتری۱۳قدس آبادان موفق به دستگیری دو سارق حرفه ای دو سارق حرفه ای که در زندان با هم آشنا شدند و دوباره شروع کردند به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : مأموران تجسس کلانتری۱۳قدس آبادان موفق به دستگیری دو سارق حرفه ای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آرایش و زیبایی » دو سارق حرفه ای که در زندان با هم آشنا شدند و دوباره شروع کردند

دو سارق حرفه ای که در زندان با هم آشنا شدند و دوباره شروع کردند

دو سارق حرفه ای که در زندان با هم آشنا شدند و دوباره شروع کردند

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : مأموران تجسس کلانتری۱۳قدس آبادان موفق به دستگیری دو سارق حرفه ای در این شهرستان شدند.دو سارق حرفه ای که در زندان با هم آشنا شدند و دوباره شروع کردند

 دو-سارق-حرفه-ای-که-در-زندان-با-هم-آشنا-شددو سارق حرفه ای که در زندان با هم آشنا شدند و دوباره شروع کردند

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، با گزارش سرقت Stealing مغازه در سطح شهرستان آبادان سرهنگ محسن تقی زاده رئیس پلیس Police شهرستان آبادان دستگیری سارقان را در دستور کار مأموران این شهرستان قرار داد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در این راستا مأموران تجسس کلانتری۱۳ قدس در تحقیقات پلیسی متوجه شدند سارقان با تخریب قفل درها و در برخی موارد با سوراخ کردن دیوار یا سقف وارد مغازها شده و اقدام به سرقت کردند که مأموران درتحقیقات خود و بازبینی فیلم  دوربین های مداربسته توانستند دو سارق حرفه ای و سابقه دار که کمتر از یک ماه است از زندان Prison آزاد شدند و دوباره اقدام به سرقت کردند شناسایی کنند.
متهمان روز گذشته زمانیکه درحال پرسه زنی در منطقه تاریکی بودند توسط مأموران تجسس کلانتری ۱۳ قدس بلافاصله دستگیر شدند.

دو سارق حرفه ای که در زندان با هم آشنا شدند و دوباره شروع کردند

در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار زیادی از اجناس سرقتی ضبط شد. هر دو متهم ۳۲ ساله و از دوستان قدیمی هستند.
در بازجویی های فنی به بیش از ۱۰ فقره سرقت مغازه معترف شدند و علت سرقت های خود را بیکاری و اعتیاد داشتن به تریاک عنوان کردند.
مالخر نیز دستگیر شد. یکی از این دو سارق به دلیل سرقت بعنف چند سالی را در یکی از استان های جنوبی د زندان بسر می برده و به عنوان میهمان به شهرستان آبادان سفر کرده بود. متهمان پس ازتشکیل پرونده روانه زندان شدند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا