مجله تفر یحی آموزشی

دردسرهای خانواده مشتاق در سریال پادری ادامه دارد… Reviewed by Momizat on . دردسرهای خانواده مشتاق در سریال پادری ادامه دارد... گار عابدی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نقش خود در مجموعه «پادری» در گفتگو با خبرنگار  بیان کرد: در «پادری دردسرهای خانواده مشتاق در سریال پادری ادامه دارد... گار عابدی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نقش خود در مجموعه «پادری» در گفتگو با خبرنگار  بیان کرد: در «پادری Rating:
شما اینجا هستید: خانه » آرایش و زیبایی » دردسرهای خانواده مشتاق در سریال پادری ادامه دارد…

دردسرهای خانواده مشتاق در سریال پادری ادامه دارد…

دردسرهای خانواده مشتاق در سریال پادری ادامه دارد…

گار عابدی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نقش خود در مجموعه «پادری» در گفتگو با خبرنگار  بیان کرد: در «پادری» نقش افروز را ایفا می کنم، او زنی بسیارساده، خوش قلب و صادق است که به دلیل پشت سرگذاشتن یک دوره زمانی و زندگی سخت هم اکنون کمی ساده تر و در واقع صادق تر شده است.

وی در ادامه گفت: از همان ابتدا «پادری» روایت داستان های خانواده ای بود که دوربین بین آنها رفته  و ماجراهای پیش آمده را به تصویر می کشید. در این سری نیز ادامه داستان ها و وقایع قبلی این خانواده در قالیشویی و مشکلاتی که با آنها مواجه می شوند که اکثر آنها اقتصادی است را شاهد خواهیم بود.
بازیگر فیلم سبنمایی «دهلیز» عنوان کرد: «پادری» تصویرگر خانواده ای گرم و صمیمی است که در همه مراحل پشت هم هستند و هوای یکدیگر را دارند، به همین دلیل این مجموعه تبدیل به کاری دوست داشتنی می شود.
عابدی اظهار داشت: این مجموعه تلویزیونی کاملا خانوادگی است و نشانگر مشکلات خانواده هایی است که در این قشر و طبقه در جامعه وجود دارند.
وی تصریح کرد: در سری جدید از این سریال می بینیم که با تعطیل شدن قالیشویی و فشارهای اقتصادی که به خانواده مشتاق وارد می‌شود – چون تخصص و امرار معاششان از این راه است- در پی یافتن راه جدیدی هستند. در ادامه با این سوال مواجه می شوند که آیا می توانند از طریق شغل اجدادی‌شان زندگی خود را بگذرانند یا باید شغل دیگری را انتخاب کنند؟
نگار عابدی خاطرنشان کرد: من این مجموعه و حال و هوای ماه رمضانی آن را بسیار دوست دارم. به این دلیل که مردم در ماه رمضان خلوص نیت بسیاری دارند. مانند اماکن مذهبی که وقتی وارد آن می‌شویم، هر کس با هر مشکلی و هر طرز فکری با خلوص و فطرت پاکش وارد می شود، به همین علت این اماکن مقدس به شمار می روند.

وی افزود: ماه رمضان برای من تداعی همان حالت است، چرا که همه مردم به شکلی مثبت در این ماه حضور می یابند و صفای آنها بسیار زیاد می شود. خیلی خوشحالم که در این ماه با سریال «پادری» مهمان خانه های مردم می شوم. احساس می کنم انرژی خوبی از سمت مردم به طرف من فرستاده می شود تا من و گروهی که با هم کار کرده ایم، بتوانیم متقابلا این انرژی را به خود مخاطبان بازتاب دهیم.

عابدی در پایان با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به همه مردم تبریک می گویم و امیدوارم روزهای خوبی را پیش روی داشته باشند.

 

دردسرهای خانواده مشتاق در سریال پادری ادامه دارد…

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا