مجله تفر یحی آموزشی

تعقیب و گریزی که در نهایت با شلیک پلیس خاتمه یافت Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7: رییس کلانتری 125 یوسف آباد با اشاره به دستگیری 2 سارق زورگیر در محدوده یوسف آباد،گفت:متهمان که در حال زاغ زنی و انتخاب سوژه بودند از سوی م مجله اینترنتی کافه 7: رییس کلانتری 125 یوسف آباد با اشاره به دستگیری 2 سارق زورگیر در محدوده یوسف آباد،گفت:متهمان که در حال زاغ زنی و انتخاب سوژه بودند از سوی م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آرایش و زیبایی » تعقیب و گریزی که در نهایت با شلیک پلیس خاتمه یافت

تعقیب و گریزی که در نهایت با شلیک پلیس خاتمه یافت

مجله اینترنتی کافه 7: رییس کلانتری 125 یوسف آباد با اشاره به دستگیری 2 سارق زورگیر در محدوده یوسف آباد،گفت:متهمان که در حال زاغ زنی و انتخاب سوژه بودند از سوی ماموران تحت تعقیب قرار گرفته و در نهایت بازداشت شدند.

سرهنگ احمد ناصری، رییس کلانتری 125 یوسف آباد، گفت: روز گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که 2 موتورسوار را که در حال پرسه های بیهوده و زاغ زنی مشاهده کرده و با توجه به اینکه پلاک موتورسیکلت آنها با زنجیر پنهان شده بود، آنها را تحت نظر قرار دادند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

وی افزود: در همین زمان موتورسواران کیف یک شهروند را ربوده و سعی کردند از محل بگریزند که با حضور به موقع پلیس و سد شدن راه فرار آنها بی نتیجه ماند اما متهم با سرعت زیاد تغییر مسیر داده و پس از برخورد با یک شهروند باز هم به راه فرار خود ادامه دادند.

رییس کلانتری 125 یوسف آباد اظهار داشت:پس از چند دقیقه تعقیب و گریز و با احتمال اینکه ممکن بود این تعقیب و گریز از سوی متهمان منجر به مصدومیت شهروندان شود، ماموران با رعایت به کارگیری سلاح هر 2 موتورسوار را با شلیک هوایی مجبور به توقف می کنند و در نهایت هر 2 متهم بازداشت شده و به کلانتری منتقل شدند.

سرهنگ ناصری خاطر نشان کرد:متهمان در بازجویی های انجام شده در کلانتری به جرم خود مبنی بر سرقت و کیف قاپی از شهروندان اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده در اختیار ماموران آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا