مجله تفر یحی آموزشی

باج گیری از پسری که با خواهرم دوست شده بود / شکار دختران دم بخت Reviewed by Momizat on . باج گیری از پسری که با خواهرم دوست شده بود / شکار دختران دم بخت مجله اینترنتی کافه ۷ : دوستی تلگرامی پسر ۲۰ ساله با دختری جوان پایان خوشی برایش نداشت و او را وا باج گیری از پسری که با خواهرم دوست شده بود / شکار دختران دم بخت مجله اینترنتی کافه ۷ : دوستی تلگرامی پسر ۲۰ ساله با دختری جوان پایان خوشی برایش نداشت و او را وا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آرایش و زیبایی » باج گیری از پسری که با خواهرم دوست شده بود / شکار دختران دم بخت

باج گیری از پسری که با خواهرم دوست شده بود / شکار دختران دم بخت

باج گیری از پسری که با خواهرم دوست شده بود / شکار دختران دم بخت

مجله اینترنتی کافه ۷ : دوستی تلگرامی پسر ۲۰ ساله با دختری جوان پایان خوشی برایش نداشت و او را وارد دنیای مجرمان کرد.باج گیری از پسری که با خواهرم دوست شده بود / شکار دختران دم بخت

باج گیری از پسری که با خواهرم دوست شده بود / شکار دختران دم بخت cafeseven.net

باج گیری از پسری که با خواهرم دوست شده بود / شکار دختران دم بخت cafeseven.net

 کـــــــــــــافـــــــــــــــه ســـــــــــــون : چند روز پیش مردی نزد ماموران پلیس پایتخت رفت و از سرقت خودروی ال‌نودش خبر داد. او گفت: سوار بر خودروام، کنار خیابانی در غرب تهران توقف کرده و منتظر یکی از دوستانم بودم که ناگهان ۲جوان به سمتم هجوم آوردند. یکی از آنها لوله اسلحه‌اش را روی سرم گذاشت و با تهدید مرا پیاده و ماشینم را سرقت کرد.

با این شکایت تحقیقات برای شناسایی دزدان مسلح آغاز شد اما این پایان ماجرا نبود چراکه سارقان یک هفته بعد با همین شگرد خودروی هیوندایی را در غرب پایتخت سرقت کردند و گریختند. به‌دنبال این ماجرا، مشخصات ۲خودروی مسروقه در اختیار تمام واحدهای گشتی قرار گرفت تا اینکه هفته گذشته یکی از خودروهای مسروقه در یکی از شهرهای مرکز کشور شناسایی شد و کارآگاهان ۲ برادر را که سوار آن بودند، دستگیر کردند.

وقتی معلوم شد که آنها همان سارقان مسلح هستند، هر دو متهم ۲۰ و ۲۵ساله به تهران منتقل شدند و امروز برای انجام تحقیقات پیش روی قاضی نصرتی، بازپرس شعبه اول دادسرای ویژه سرقت قرار گرفتند و به سرقت اقرار کردند. یکی از آنها در تحقیقات گفت: من متاهل هستم و به‌تازگی پدر شده‌ام اما مدتی قبل یکی از دوستانم مرا عضو یک گروه تلگرامی کرد که در آنجا با دختری آشنا شدم. پس از مدتی که با دختر جوان چت می‌کردم، متوجه شدم که او خواهر یکی از بچه‌محل‌هایم به نام محسن است.

کافه ۷ : محسن که پی به رابطه ما برده بود پیش من آمد و تهدیدهایش را شروع کرد. او خلافکار است و از من خواست تا همراه او به تهران بروم و خودرویی سرقت کنیم. او تهدید کرد که اگر همراهش نروم رازم را پیش همسرم فاش می‌کند و آبرویم را می‌برد. همین شد که ناچار شدم همراه محسن راهی تهران شوم و دست به سرقت خودرو بزنم.

من برای سرقت از برادرم کمک گرفتم و با کمک هم ۲ خودرو را سرقت کردیم و در اختیار محسن قرار دادیم. او با ماشین‌های سرقتی، دختران دم‌بخت را شکار می‌کرد و خودش را خواستگار جا می‌زد و با فریب آنها اموالشان را سرقت می‌کرد. پس از آن‌هم یکی از ماشین‌ها را به ما داد تا آن را در اختیار یک مالخر قرار دهیم که دستگیر شدیم. این دو متهم برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته‌اند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا